Moravec Alois (Malá Chýška u Milevska 1899 – 1987 Praha)
Na pláži, signováno a datováno vpravo dole A. Moravec 30, olej/karton, 30 x 46 cm, rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |